Ślub Williama i Kate

Thursday, 04. 28. 2011  –  Kategoria: Moda i uroda

Książę William z narzeczoną

Spekulacje na ten temat trwały od dawna. Teraz już wiemy. Brytyjski następca trony książę William i jego narzeczona Kate Middleton wezmą ślub w przyszłym roku.

Książę William i Kate Middleton są parą od ośmiu lat. Poznali się podczas studiów na Uniwersytecie St. Andrews w Szkocji.

Trzymając się sztywnych reguł dworskich ich związek należałoby uznać za mezalians, bo matka Kate jest byłą stewardesą, a ojciec - pilotem. Fortunę zbili na przedsiębiorstwie Party Pieces, zajmującym się sprzedażą materiałów do dekoracji przyjęć.

Chociaż narzeczni znają się już długo, a królowa Elżbieta II uwielbia swojego wnuka, nie pozna jego przyszłych teściów przed ślubem - donosi tygodnik “Sunday Times” powołując się na rzecznika Pałacu Buckingham. - Nie jest to żaden afront. Elżbieta II zwyczajnie nie czuje jeszcze potrzeby spotkania się z rodzicami panny Middleton - zaznaczył rzecznik.

Książę William będzie trzecim wnukiem Elżbiety II, który zawarł bądź zawrze związek małżeński z osobą bez domieszki błękitnej krwi. Syn jedynej córki Elżbiety II księżniczki Anny Peter Phillips ożenił się z Kanadyjką, zaś jego siostra Zara Phillips 30 lipca wyjdzie za mąż za zawodowego rugbystę Mike’a Tindalla.

Ceremonia odbędzie się w Londynie. Szczegóły zostaną wkrótce ustalone. Książę William i Kate Middleton zaręczyli się podczas prywatnego przyjęcia w Kenii, w październiku tego roku.

…Więcej informacji w serwisie iWoman.pl

Comments are closed.


Niedawno napisane