Obrączki z DNA partnera

Sunday, 05. 22. 2011  –  Kategoria: Moda i uroda, Ogólne

Obrączki ślubne z DNA partnera

Oto kolejny news dla amatorów niekonwencjonalnych pomysłów ślubnych!

Laboratorium Diagnostyki Genetycznej Biote21 obok takich usług jak: test na ojcostwo, “test zdrady”, czy też badania kryminalistyczne, przedstawia ofertę, która jak sami piszą “pozwoli podkreślić indywidualność osób wchodzących w związek małżeński, a zarazem uczynić jeszcze mocniejszym symbol jedności dwojga ludzi jakim są obrączki.”

A co więc konkretnie pozwoli na takie zindywidualizowanie krążków ślubnych?
Pomysłem tym jest możliwość wygrawerowania na obrączkach oryginalnego kodu genetycznego partnera!

Przedstawiony jest on za pomocą tzw. układów SRT, opisujących DNA. Wraz z tak zaprojektowanymi obrączkami, specjaliści z zakresu diagnostyki laboratoryjnej dostarczą także Certyfikat Profilu Genetycznego, potwierdzający wiarygodność badania, a tym samym wiarygodność wygrawerowanego na pierścionkach kodu.

Dzięki temu, w dość ciekawy sposób zwiążemy się z drugą połówką nosząc na paluszku dowód miłości w postaci kombinacji jej kwasów nukleinowych. Obok symboliki, jaką zawierają ślubne krążki wykonane w ten sposób, warty zauważenie jest również aspekt estetyczny tej biżuterii.

Za wszystko, rzecz jasna, trzeba jednak zapłacić. Ile? Samo przeprowadzenie identyfikacji genetycznej dla dwóch osób kosztować będzie 650zł brutto. Natomiast wysokość pozostałych opłat, trzeba konsultować bezpośrednio z biurem pracowni ArtGen, zajmującym się artystyczną oprawą kodów genetycznych.

Wszystkich zainteresowanych odsyłam na stronę pracowni genetycznej ArtGen, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat usług oraz ofertę cenową.

Życzymy przyjemnego pobierania materiału genetycznego!

One Response to “Obrączki z DNA partnera”

  1. Agata Says:

    pomysł fajny , ciekawy tylko według mnie nie praktyczny … jest to na swój sposób oryginalne i kto wie może nawet w dalszym życiu przydatne , ale jak dla mnie osobiście najlepsze będzie sprawdzone wygrawerowanie daty i naszych imion


Niedawno napisane