Targi ślubne Białystok

Friday, 01. 21. 2011  –  Kategoria: Ogólne, Targi ślubne

Targi ślubne Białystok

W pierwszą niedzielę października 2010 r. w „Centrum Astoria” w Białymstoku odbyło się II Expo Ślubne. Targi te stanowiły niepowtarzalną okazję do zapoznania się z wszelkimi nowinkami i trendami związanymi z tematyką ślubno-weselną. Targi ślubne Białystok

Program targów był bardzo urozmaicony i bogaty, co zapewniło każdemu uczestnikowi wiele atrakcji i ciekawych rzeczy do obejrzenia.


Od 10:00 przed Astorią na terenie Rynku Miejskiego czekały na gości wspaniałe samochody ślubne. Była to pierwsza atrakcja , która czekała na gości i witała ich serdecznie na targach. Zaprezentowały się tu zarówno zabytkowe auta takie jak: Hudson Esseks Super Six, Jaguar Daimler czy amerykańskie Cadillac’ki. Dla tych którzy gustują w nowszych pojazdach zaprezentowano m. in. nowoczesną limuzynę marki Hammer czy samochody typu Mercedes, Lexus, BMW. Dla gości szukających czegoś w stylu retro wystawiono wyjątkowe i piękne dorożki. Chętni mogli się nawet wybrać nimi na przejażdżkę.


Po obejrzeniu aut szpaler ekskluzywnych aut zapraszał zwiedzających na dalsze atrakcje do wnętrza ”Centrum Astorii”. Na gości czekał tam już wyjątkowy pokaz mody ślubnej i weselnej dla pań i panów, pokazy autorskich kolekcji projektantów: Elwiry Horosz oraz Bartosza Malewicza.


Dużym powodzeniem cieszyły się także pokazy flairu w wykonaniu dwukrotnego wicemistrza polski barmanów Mariusza Grzesik oraz baristów z Essenza Catering.


Ponadto wszyscy żywo i z zainteresowaniem przypatrywali się energicznym, a także klasycznym pokazom tańca w wykonaniu tancerzy Studia Feniks.


Liczni styliści fryzur i makijażu zaprezentowali najnowsze trendy i nowinki w ślubnych uczesaniach oraz makijażach. Chętne panie mogły zasięgnąć opinii, poradzić się stylistów oraz zgłosić na darmowe wykonanie makijażu oraz fryzury. Dodatkowo na miejscu udzielano specjalistycznych porad dotyczących modelowania sylwetki, dietetyki oraz poprawiania kondycji i urody, tak aby w dniu ślubu każda para młoda wyglądała jak najpiękniej.


Na dwóch poziomach obiektu rozmieszczono ponadto stoiska firm fotograficznych, domów weselnych, firm cateringowych, ciastkarni, firm dekoratorskich, florystycznych oraz jubilerskich.


Na targach zaprezentowano także propozycje zaproszeń ślubnych, a także ekskluzywną porcelanę, szkło, oraz inne pomysły w sam raz do wpisania na listę ślubnych prezentów.

Podczas targów zorganizowane tez były liczne konkursy dla par narzeczeńskich, w których można było wygrać wiele cennych nagród np. obrączki czy tez zniżki do salonów ślubnych. Prowadzenie imprezy zostało przekazane w ręce Krzysztofa Szubzdy, który czynił to z wielkim wdziękiem i zaangażowaniem. Tło muzyczne imprezy oraz nagłośnienie Expo zapewnili najlepsi prezenterzy muzyczni: Krzysztof Szpila i Grzegorz Piotrowski.

Comments are closed.


Niedawno napisane