Ślub Williama z Kate już jutro !

Thursday, 04. 28. 2011  –  Kategoria: Organizacja wesela

Ślub Williama z Kate już jutro !

Już jutro, czyli 29 kwietnia 2011 r., brytyjski książę William weźmie ślub z wybranką swego serca Kate Middleton. Ślub odbędzie się w opactwie Westminster w Londynie. Na ceremonię zaślubin Williama i Kate zaproszono prawie 1900 gości, a ślub ma kosztować ok. 32 mln dolarów!

William i Kate
Źródło:portal.polscott.com

Oprócz rodziny na ślubie zjawią się między innymi przywódcy wielu państw (np. szejk Bahrajnu), szefowie dyplomacji, wojskowi dywizjonu ratownictwa morskiego, w którym służy książę William, przyjaciele Młodej Pary, sławni sportowcy, założyciele organizacji dobroczynnych a także liczne grono celebrytów. Zaproszenie dostał np. Elton John, Rowan Atkinson oraz David i Victoria Beckham. Dla przybyłych gości przygotowano wspaniały 5-gwiazdkowy hotel Dorchester. Jest to jeden z najlepszych i najbardziej luksusowych hoteli w Wielkiej Brytanii, w którym za dobę płaci się 450 funtów.

Cała ceremonia ślubna jest bardzo dokładnie zaplanowana i dopracowana w każdym szczególe. Tak samo przygotowywanie przyjęcia weselnego jest dziełem tysiąca osób, a wszelkie szczegóły będą trzymane w wielkiej tajemnicy do ostatniej chwili. Do samej ceremonii nikt nie zdradzi także, jak będzie wyglądała suknia ślubna Kate. Dziś znamy jedynie układ stołów i plan usadzenia gości. Wiemy, iż naprzeciwko królowej i księcia Edynburga zasiądą rodzice Kate Middleton, a obok niej rodzina matki Williama, zmarłej Diany Spencer. Jest to jej brat, hrabia Spencer i dwie zamężne siostry.

Aby podczas ślubu oraz wesela Williama i Kate nie było nieporozumień i nieprzyjemnych sytuacji, goście zostali poinstruowani jak mają się ubrać. Panie zgodnie z tymi wytycznymi powinny przygotować sobie 2, a nawet 3 stroje. Na ceremonię ślubną do kościoła kobiety powinny założyć skromniejszy strój z nakryciem głowy, kapeluszem, a na przyjęcie weselne poleca się sukienkę koktajlową oraz suknię wieczorową. Natomiast mężczyźni powinny na tę niecodzienną okazję założyć opcjonalnie mundur wojskowy, frak lub elegancki garnitur biznesowy.

Comments are closed.


Niedawno napisane