Ślub szkodzi zdrowiu?

Monday, 04. 25. 2011  –  Kategoria: Życie po ślubie

Ślub szkodzi zdrowiu?

Dzień ślubu to dla wielu kobiet najważniejszy i najpiękniejszy moment w ich życia. Niestety - aż w 60 procentach przypadków poprzedzony jest sprzeczkami z rodziną czy też przyjaciółmi - pisze dziennik Daily Mail.

 

 

Presja sprostania oczekiwaniom najbliższych co do ślubu jest na tyle silna, że wielu osobom te szczęśliwe wydarzenie kojarzy się głównie ze stresem i wiecznymi awanturami. Punktem zapalnym jest najczęściej lista gości, o którą spiera się ponad jedna trzecia zaręczonych par. Jedna czwarta nowożeńców ma za sobą kłótnię o weselny budżet, a 23 procent panien młodych w okresie poprzedzającym zaślubiny pozostaje w permanentnym konflikcie z matką, wynika z badań przeprowadzonych przez jedną z popularnych sieci hoteli.

W jednym na sześć przypadków takie przedmałżeńskie kłótnie mogą grozić nawet stabilności związku, a u co piątej pary powodują nawet problemy zdrowotne. Daily Mailpodaje, iż 11 procent z tysiąca ankietowanych małżeństw przyznało, że przygotowania do ślubu odbiły się na ich zdrowiu.

…Więcej informacji w serwisie iWoman.pl

Comments are closed.


Niedawno napisane