Pożyczka na ślub i wesele

Wednesday, 02. 15. 2017  –  Kategoria: Finanse

Pożyczka na ślub i wesele

Organizacja pięknego wesela niesie ze sobą ogromne koszty finansowe. Niektóre pary odkładają pieniądze nawet kilka lat, aby móc potem wyprawić sobie wesele marzeń. Inni mają to szczęście, iż rodzice sponsorują im wesele i płacą za wszystkie rzeczy począwszy od sukni ślubnej, aż po sale weselną i obrączki.

Jednak są też tacy, którzy muszą samodzielnie zapłacić za własne wesele. Niektórzy nawet nie muszą, a chcą to zrobić samodzielnie, bowiem nie lubią przyjmować pomocy finansowej od nikogo, nawet od najbliższej rodziny. Wolą wziąć cały ciężar wesela na swoje barki i być samowystarczalnym. Mimo tej decyzji niewiele osób może pozwolić sobie na bieżące opłacanie wysokich kosztów wesela z comiesięcznej pensji i większość z nich jest zmuszona wziąć w tym celu kredyt z banku.

Przed wzięciem kredytu należy dokładnie porównać oferty banków dostępne na rynku. Musimy dokładnie przeanalizować propozycje, tak by nie naciąć się na jakieś ukryte koszty i opłaty. Większość z nas patrzy jedynie na oprocentowanie kredytu, jednak to jest tylko jeden z kilku istniejących kosztów kredytu. Ważne jest też, by zwróć uwagę na ubezpieczenie takiej pożyczki. Należy porównać opcje kredytu z ubezpieczeniem i bez ubezpieczenia. Czasami bowiem banki oferują o wiele mniejsze oprocentowanie jeśli konsument zdecyduje się na kredyt z ubezpieczeniem.

Oto propozycje kilku firm pożyczkowych, które obecnie oferują najatrakcyjniejsze warunki kredytowania na rynku:

1. FerratumBank - krótko i długookresowe pożyczki
2. EkspresKasa - pożyczki do 60 dni.
3. KasaTak - pożyczki krótkoterminowe.

Wszystkie wymienione oferty dostępne są przez internet - nie wymagana jest wizyta w oddziale.

Comments are closed.


Niedawno napisane