Pomysły na wieczór panieński

Friday, 02. 4. 2011  –  Kategoria: Ogólne

Pomysły na wieczór panieński

W dzisiejszych czasach prawie każda przyszła Panna Młoda pragnie mieć niesamowity wieczór panieński. Jeszcze kilka lat temu huczne świętowanie ostatnich dni panieństwa nie było to tak popularne jak obecnie. Impreza w klubie, dyskotece, wystrzałowe stroje, szale boa, uszy króliczka Playboya i zamówiony tancerz to właśnie jedne z najczęściej wybieranych rozrywek tego wieczoru. U nas znajdziesz propozycje na spędzenie tego wieczoru w inni i nietypowy sposób.

Wyjazd na weekend

W zależności od ilości posiadanych funduszy można wybrać się na szalony babski weekend. Mogą to być polskie góry, morze czy jezioro. Jeśli dysponujecie większą ilością gotówki, możecie wybrać się na podbój jednej z europejskich stolic. W przypadku kiedy zarezerwujecie dużo wcześniej bilety lotnicze w tanich liniach oraz samodzielnie zamówicie noclegi, wycieczka będzie o wiele tańsza niż w przypadku pośrednictwa biura podróży. Do tego dobrze zorganizowany i przemyślany wypad może okazać się tańszy, niż gdybyście zostały w kraju i korzystały tu z naszych hoteli i restauracji! Wieczór panieński w formie takiej wycieczki na pewno przekształci się w niezapomnianą przygodę życia, nie tylko przyszłej Panny Młodej, ale i jej przyjaciółek.

SPA

Każda kobieta stara się dbać o swoje ciało, pielęgnować je, a zarazem stara się zachować równowagę wewnętrzną. Takie atrakcje, zarówno dla ciała jak i dla ducha, można znaleźć w dobrym salonie SPA. Salon urody jest z pewnością dobrym pomysłem na zorganizowanie babskiego wieczoru pełnego relaksu. Chwile odpoczynku na pewno przydadzą się przyszłej pannie młodej, która coraz bardziej stresuje się swoim wielkim dniem. Dobrym pomysłem jest wspólne wybranie się na zabiegi kosmetyczne, albo sfinansowanie całodziennej wizyty jedynie samej pannie młodej. Masaż, zabiegi pielęgnacyjne, maseczki na twarz to idealne rozwiązanie przed ślubem. Po kilkumiesięcznych przygotowaniach do wesela należą się pannie młodej chwile pełne relaksu, odpoczynek i regeneracja sił.

Impreza w domu

Kolejnym pomysłem jest urządzenie imprezy w domu którejś z uczestniczek wieczoru panieńskiego. Podstawą jest przygotowanie oryginalnych stroi dla siebie i panny młodej. Obowiązkowo zakupcie też tort i przygotujcie przekąski i jakieś dania na ciepło. Pana młoda będzie na pewno mile zaskoczona. Aby jeszcze bardziej urozmaicić wieczór zróbcie pokaz slajdów z całego życia panny młodej, plakat ze zdjęciami, bądź zorganizujcie zabawy i quizy np. ze znajomości przyszłego męża. Każdą złą odpowiedzieć można ukarać wykonaniem jakiejś śmiesznej czynności np. wykrzyczeniem przez okno imienia pana młodego. Na koniec nie zapomnijcie o prezencie. Może to być koszulka na noc poślubną, śmieszny gadżet, bądź coś bardziej praktycznego: kosmetyki lub perfumy.

Aby impreza była udana wieczór musi być dobrze zorganizowany i zaplanowany w najmniejszym szczególe. Musicie też pamiętać, żeby panna młoda czuła się jak najlepiej w tym dniu, bo to ona jest królową tej nocy. Zabawy i charakter imprezy muszą być dopasowane do jej charakteru i upodobań, a wszystkie atrakcje muszą zapewnić jej piękne wspominania do końca życia.

Comments are closed.


Niedawno napisane