Pomysł na prezent na rocznicę ślubu

Friday, 04. 8. 2011  –  Kategoria: Ogólne, Życie po ślubie

Pomysł na prezent na rocznicę ślubu

Zbliżająca się rocznica stanowi nie lada wyzwanie, bowiem zmusza nas do wymyślenia co by tu kupić naszej drugiej połówce. A każdy wie, iż nie jest łatwo wpaść na jakiś oryginalny, ciekawy i zaskakujący pomysł. Szczególnie ciężko jest wybrać prezent, jeśli jego adresat już wszystko ma i nic więcej mu nie potrzeba. Jednak rocznica to rocznica i prezent być musi!

Na początku należy zastanowić się, co dana osoba lubi. Jakie ma hobby i zainteresowania. Prezent musi być bowiem dopasowany indywidualnie. Bo co jednej osobie się niesamowicie spodoba, druga może wyrzucić od razu w kąt. Podczas wyboru musi także zastanowić się czy wolimy kupić coś zabawnego, romantycznego czy raczej wolimy postawić na rzeczy praktyczne.

Jeśli chcemy wybrać prezent zabawny, bowiem wiemy, iż właśnie to da najwięcej radości naszemu partnerowi, to możemy śmiało zakupić kubek z naszym zdjęciem, czy też poduszkę lub t-hirt również ozdobionym zdjęciem tylko naszym lub wspólnym. Zdjęcie to może być np. zdjęciem z niezapomnianych wakacji. Ciekawą opcją jest także kubek, który pod wpływem ciepła ukazuje ukryte na nim zdjęcie. Zdjęcie takie może być romantyczne, czy nawet intymne, bowiem dostęp do niego będzie miał tylko obdarowany. Dużym powodzeniem cieszą się także pokrowce na deskę do prasowania z atrakcyjną kobietą lub mężczyzną. Podczas prasowania pod wpływem ciepła, kiedy nagrzewa się deska i pokrowiec znika ubranie z umieszczonych tam postaci, czyniąc je nagimi… Taki gadżet może dodatkowo sprawić, iż rozwiążą się domowe kłopoty z odkładanym i niechcianym prasowaniem. Fajnym pomysłem jest także ramka elektroniczna, która może na przemian wyświetlać kilka waszych wspólnych zdjęć. Dla twardych mężczyzn typów ‘maczo’, można przekornie kupić specjalną maskotkę o przyjemnym zapachu, która ma rozgrzewający, ciepły brzuszek. Pluszak taki nadaje się idealnie na zimne dni, można z nim siedzieć na kanapie i oglądać telewizje, albo zabrać go jako ciepłą przytulankę do łóżka. Jeśli chcemy kupić prezent, który da radość obojgu, to możemy postawić na czekoladową farbę do ciała. Nie dość, że da dużo zabawy podczas zdobienia ciała partnera, to potem można ją śmiało zjeść czy zlizać.

Ci, którzy preferują bardziej przyziemne i praktyczne prezenty mogą zakupić swemu partnerowi na przykład dobrą zapalniczkę Zippo, pióro lub długopis Parkera, skórzaną aktówkę lub torebkę, ładny pasek skórzany czy bon upominkowy do dobrego sklepu odzieżowego. Ponadto jako prezent dla mężczyzny można wybrać scyzoryk szwajcarski, zestaw żetonów do pokera albo przejażdżkę Ferrari lub kurs jazdy w ekstremalnych warunkach. Dla pań doskonałym wyborem będzie zakup masażu relaksacyjnego, zabiegu kosmetycznego lub nawet weekendu w SPA.

Fajnym pomysłem jest także nawiązanie prezentem do nazwy obchodzonej rocznicy. I tak idąc tym tropem na pierwszą rocznicę, zwaną bawełnianą, można kupić t-shirt z dowolnie wybranym napisem (np. super żona/mąż) lub ze zdjęciem.

Życzymy powodzenia i dużo zabawy przy wyborze!

Comments are closed.


Niedawno napisane