Niestandardowy miesiąc miodowy

Saturday, 01. 29. 2011  –  Kategoria: Życie po ślubie

Niestandardowy miesiąc miodowy

Podróż poślubna jest uwieńczeniem kilkumiesięcznych przygotowań do tego najważniejszego dnia w życiu. Wybór odpowiedniego miejsca na miesiąc miodowy jest równie istotny jak same przygotowania do wesela, kupno sukni, czy wybranie fotografa. Nowożeńcy coraz częściej decydują się na nieszablonowe rozwiązania. Całodniowe plażowanie już nie jest tak atrakcyjne jak dotychczas, a biura podróży prześcigają się w ofertach.

Dla nowożeńców szukających wrażeń, lubiących adrenalinę oraz będących fanami polskiego krajobrazu polecam wyprawę w dzikie zakątki Bieszczadów. Głównymi atrakcjami takiej wycieczki są przede wszystkim zjazdy liniowe z największej w Polsce Zapory w Solinie, zorbing czyli staczanie się ze zbocza w wielkiej kuli, bądź też segwaye, czyli przejażdżka dwukołowym pojazdem o niezliczonych możliwościach.

Dla tych, którzy uwielbiają luksus, południowe słońce i chcą przeżyć niesamowite chwile w najpiękniejszych rejonach Basenu Morza Śródziemnego, idealnym rozwiązaniem jest rejs wycieczkowy. Na pokładzie statku znajdują się baseny, jacuzzi, boiska sportowe, kina, kasyna i kluby muzyczne. Podczas rejsu pasażerowie zwiedzają różne miasta i kraje Europy Południowej, poznając ich historię, podziwiając architekturę i mają przy tym zapewniony wysoki komfort i niezapomniane atrakcje.

Kolejną niestandardową propozycją na miesiąc miodowy jest wycieczka objazdowa po Azji. Mogą to być wycieczki do jednego państwo azjatyckiego np. dwutygodniowa wyprawa przez Chiny albo połączeniu kilku państw np. Singapur, Malezja i Tajlandia. Ofert polskich biur turystycznych w tamte rejony jest coraz więcej, jednakże polecam skorzystanie w usług biur niemieckich. Mają większe doświadczenie w organizowaniu takich wypraw, dużo większy asortyment, szerszą ofertę, ale przede wszystkim ceny takich wycieczek są często niższe niż w naszym kraju.

Tych kilka niezwykłych propozycji może rozbudzić Waszą wyobraźnię i zachęcić do zorganizowania wspaniałej podróży poślubnej, którą z pewnością zapamiętacie na długi czas.

Comments are closed.


Niedawno napisane