Modne płaszcze ślubne en vogue

Sunday, 05. 22. 2011  –  Kategoria: Moda i uroda

Modne płaszcze ślubne en vogue

Niektóre pary planują swoje wesele na miesiące zimowe. I mimo, iż krajobraz może być w tej porze roku naprawdę piękny i malowniczy, to nie można lekceważyć niskiej temperatury otoczenia.

Zimowe ceremonie ślubne mają w sobie niezwykłą magię. Para młoda, ich gorąca miłość oraz chłodny, niepowtarzalny, migocący, sypiący się z nieba śnieg niczym gwiezdny, pył. Ona niczym Królowa Śniegu, On dostojny, w kontrastującym czernią smokingu. Od teraz na zawsze jako jedność.

Przy okazji ślubu zaplanowanego na zimowe miesiące Pannie Młodej z pewnością przyda się śliczny i cieplutki płaszczyk, który nie pozwoli zmienić jej samej w zimny sopel. Dlatego też mamy dla Was kilka propozycji, wprost z wybiegu. Są to płaszcze stworzone przez czołowe projektantki z branży ślubnej i nie tylko. Tylko spójrzcie na te przepiękne tkaniny mogące otulić Wasze sylwetki odziane w wyborne suknie ślubne.

Wyobraźcie siebie w tych cudnych płaszczach idące powłóczystym krokiem przez drogę delikatnie oprószoną białym puchem. Drogę prowadzącą ku spełnieniu swych pragnień, ku szczęściu i swej jedynej prawdziwej miłości.

Źródło: www.amandawakeley.com
Źródło:styl.forum.fm

Comments are closed.


Niedawno napisane