Fasony sukien ślubnych - jaki wybrać?

Saturday, 01. 29. 2011  –  Kategoria: Moda i uroda

Fasony sukien ślubnych - jaki wybrać?

Wybór wymarzonej sukni ślubnej to często jeden z najważniejszych elementów przygotowań przyszłej Panny Młodej. Poszukiwania odpowiedniej sukni powinny zacząć się kilka miesięcy przed planowanym Ślubem, aby był jeszcze czas na poprawki. Na początek należy zapoznać się z ofertami poszczególnych Salonów. Na umówioną wizytę najlepiej jest zabrać ze sobą kogoś bliskiego np. mamę bądź przyjaciółkę. W tak ważnym dniu, każda przyszła Panna Młoda chce wyglądać jak najlepiej, a rada bliskiej osoby może być w tym wypadku bardzo pomocna. Należy zacząć od wyboru odpowiedniego fasonu.

1. Najczęściej wybieranym jest typ Klasyczny, składający się z gorsetu i spódnicy. Pasuje zarówno do osoby wysokiej jak i o średnim wzroście.

2. Typ Princessa to mocno rozkloszowana suknia, z wieloma warstwami tiulu. Fason ten jest idealny przede wszystkim dla osób szczupłych i wysokich, doskonale podkreśla sylwetkę oraz optycznie wydłuża ją o kilka centymetrów.

3. Dla osób niskich i z lekkim brzuszkiem polecany jest model Empire. Suknia ta jest odcinana pod biustem i składa się ze spódnicy wykonanej z lejących materiałów, co powoduje wydłużenie sylwetki.

4. Typ Syrena jest stworzony dla kobiet, które mają idealną sylwetkę, ponieważ suknia jest bardzo dopasowana w talii i biuście oraz wyraźnie podkreśla biodra.

5.Dość uniwersalnym typem jest model w kształcie litery A, polecany zarówno kobietom szczupłym jak i puszystym. Charakterystycznym elementem są zaszewki boczne dopasowane przy biuście oraz zwiewny, nie podkreślający talii dół.

6.Na koniec model Prosty, czyli suknia lekko opływająca sylwetkę, szyta z delikatnych materiałów.

Jeśli nie do końca wiesz jaki typ figury posiadasz i jaka suknia będzie najlepiej do ciebie pasowała, najlepszym rozwiązaniem jest po prostu zmierzenie kilku fasonów. W razie wątpliwości pomocą służą doświadczeni sprzedawcy, którzy dobrze znają asortyment i potrafią dopasować odpowiedni krój do sylwetki.

Comments are closed.


Niedawno napisane