Atrakcje weselne

Sunday, 03. 6. 2011  –  Kategoria: Organizacja wesela

Atrakcje weselne… czyli pomysły jak urozmaicić wesele

Każda Para Młoda pragnie zorganizować wyjątkowe wesele, które na długo pozostanie w jej pamięci. W tym celu powinna na pewno zatroszczyć się o dodatkowe i nietuzinkowe atrakcje weselne. Tylko dzięki nim może sprawić, iż jej wielki, jedyny dzień stanie się niezapomnianą imprezą nie tylko dla nowożeńców, ale także dla ich gości. I nie chodzi tu jedynie o zatrudnienie zespołu weselnego i konferansjera, którzy zadbają o oprawę muzyczną i poprowadzą konkursy oczepinowe.

Organizowanie atrakcji weselnych jest polem, gdzie jako Para Młoda możecie użyć swojej wyobraźni, naprawdę zaszaleć i przygotować swoim gościom coś extra. Musicie jednak dokładnie zastanowić się w jaki sposób urozmaicić swoje przyjęcie weselne, co będzie pasowało do jego charakteru. Nie możecie wprowadzać bowiem elementów, które nie będą ze sobą współgrały, przysłowiowo będą z innej baczki. No i oczywiście musicie też wziąć pod uwagę posiadany budżet oraz styl wesela jaki chcecie zachować.

Wesele można urozmaicić poprzez zatrudnienie magika, iluzjonisty czy cyrkowców, którzy swoim show zaczarują gości i przeniosą w świat bajki i cudów. Inną możliwością jest wynajęcie profesjonalnej pary tanecznej, albo barmanów, którzy nie tylko dadzą pokaz swoich umiejętności, ale także uraczą przybyłych pysznymi drinkami alkoholowymi oraz bezalkoholowymi. Pary, które mogą wydąć nieco więcej pieniędzy i mają do dyspozycji wolną salę lub odpowiednie miejsce, mogą urządzić kasyno na weselu. Ruletka, bilard, jednoręki bandyta, bingo to tylko niektóre z atrakcji rodem prosto z Las Vegas.

Dla tych co wolą bardziej tradycyjne i polskie rozrywki proponujemy śpiewniki weselne oraz karaoke, które pozwoli gościom popisać się swoim głosem solo, a także wykonać w ciekawy sposób piosenki w ducie. Jeśli organizujecie wesele w ciepłej porze roku i możecie bez obaw wyprowadzić swoich gości na zewnątrz budynku, to zastanówcie się nad pokazem sztucznych ogni, fajerwerków, cyrkowym pokazem ogromnych baniek mydlanych albo teatrem ognia. Natomiast jeśli chodzi o atrakcje wewnątrz sali weselnej to ciekawym pomysłem wydają się również latające lampiony, fontanny czekoladowe oraz alkoholowe, a także piękne świece, które podczas płonięcia zmieniają kolory. Aby dać więcej zajęć dla gości możecie rozdąć im jednorazowe aparaty fotograficzne oraz poprosić by podczas zabawy weselnej robili zdjęcia w ciekawych dla nich momentach. Po weselu aparaty te zbierzecie z powrotem, a z najciekawszych wywołanych zdjęć stworzycie piękny album pamiątkowy „Wesele oczami gości”. Coraz modniejszy ostatnio staje się wybór tematu przewodniego wesela. Temat ten może nawiązywać do filmu, książki, znanej postaci. Młodzi mogą udekorować odpowiednio sale weselną, a gości poprosić o odpowiedni strój.

Udanej zabawy!

Comments are closed.


Niedawno napisane